MEHMET KORKUT POLAT

CEO & KURUCU

Kalite Politikası

Trafomaks Transformatör San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kalite politikamız; trafo imalatı için mesleki ve teknik uygulamalar göstererek, Kalite Yönetim Sisteminin öngördüğü gereklilikleri yerine getirerek, eğitimlerle uzmanlıkları geliştirilen personelimizle zamanında, hatasız ve güvenilir olarak sunmaktır.

Firmamızda TS EN ISO 9001:2015 standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturulmuş olup, standardın öngördüğü dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur. Tüm personelin bu dokümanları öğrenmeleri, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.
Hedef, müşterilerle yapılan iş birliğinin de yardımıyla, müşteri şikayetlerinin önlenmesi, müşteri beklentilerinin karşılanması dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmaları yapmaktır. Tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik ve kalite firmamızın temel ilkeleridir.

Trafomaks Transformatör San. Tic. Ltd. Şti üst yönetimi olarak; Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm personelin katkısıyla TS EN ISO 9001:2015 standardı, müşteri şartları, yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulayacağımızı ve sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.

Gelişim

Transformatör teknolojisinin gelişimi, TRANSFOMAX' ın tecrübeli personelinin, koordinasyonu ile sağlanmaktadır. Mevcut bilgisayar programlarımız, müşteri isteklerini değerlendiren, teknik ve ekonomik ve optimizasyonu sağlayan programlardır.

Deney Hizmet Şartları ve Teklif Sözleşmesi
Feragat Beyanı
Karar Kuralı Prosedürü
Karar Kuralı Talimatı
Şikayet Öneri Formu
Müşteri Memnuniyet FormuKalite, Güven ve Performans Bizde

Kalite

Yüksek kalite ve güven